Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Aktuálne oznamy

Prícestná socha Vir Dolorum - oznamVytlačiť
 

Obec Horné Obdokovce ako správca národnej kultúrnej pamiatky - prícestnej sochy "Vir Dolorum" informuje, že za účelom vykonania výskumu a reštaurovania bude socha

dočasne premiestnená

do reštaurátorského ateliéru Mgr. art. Martina Mikuláša.


 
 

Zbieranie odpaduVytlačiť
 

Vážení občania,

žiadame Vás o dôsledné separovanie komunálneho odpadu, aby sa znížilo jeho množstvo. Do komunálneho odpadu nepatria plastové obaly, kovové obaly, tetrapakové obaly, sklo, papier, šatstvo, drobný elektro- odpad, batérie.

Zvlášť prosíme obyvateľov bytoviek, aby sa zapájali do separovaného zberu, prišli si vyzdvihnúť vrecia, lebo podľa informácií zberovej spoločnosti sa vôbec nezapájajú do separovaného zberu a majú nadmerné množstvo komunálneho dopadu. V obci sa nachádzajú kontajnery na jednotlivé druhy separovaného odpadu – sklo, papier, plasty. Od apríla pribudnú kontajnery na kovové a tetrapakové obaly. Pravidelne sa vykonáva zber separovaných zložiek  z domácností. Šatstvo sa zbiera do kontajnerov pri budove obecného úradu a pri kultúrnom dome v Obsolovciach. Podobne aj použité kuchynské tuky a oleje môžete odovzdať na obecnom úrade v uzatvorených plastových nádobách.

Prosíme Vás, zapájate sa do separovaného zberu odpadov, ako aj triedenia komunálneho odpadu z domácností. Zníži sa množstvo skládkovaného odpadu. Nevytvárajte nelegálne skládky a neničte si svoje životné prostredie, a prispejete k jeho ochrane. 


 
 
Položky 1-5 z 20

Úradná tabuľa

Oznam - čiastočná uzávierka cestyVytlačiť
 

Obec Horné Obdokovce informuje občanov, že v zmysle realizácie rekonštrukcie stavby: Zvýšenie bezpečnosti na cestách II. a III. triedy na rok 2018 - rekonštrukcia obrusnej vrstvy vozovky na ceste III/1706 Bodok - H. Obdokovce, v úseku od km 4,904 po km 6,404 bude

čiastočná uzávierka cesty

v termíne od 17. 11. 2018 do 05. 12. 2018.

 

Žiadame občanov, aby na tomto úseku zvýšili pozornosť a dodržiavali dočasné dopravné značenie.


 
 

Výsledky volieb do orgánov samosprávy obcí konaných dňa 10. 11. 2018Vytlačiť
 

Výsledky volieb do orgánov samosprávy obcí konaných dňa 10. 11. 2018


 
 

Zápisnica a uznesenie z 27. rokovania OZ konaného dňa 29. 10. 2018Vytlačiť
 

Zápisnica a uznesenie z 27. rokovania OZ konaného dňa 29. 10. 2018


 
 
Položky 1-5 z 20
ÚvodÚvodná stránka