Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Aktuálne oznamy

MUDr. Bognár - oznamVytlačiť
 

MUDr. Bognár oznamuje občanom,

že v stredu, 16. januára 2019

nebude ordinovať.

Zastupuje MUDr. Kmeťo vo Veľkých Ripňanoch.


 
 

Pozvánka - karnevalVytlačiť
 

Pozývame všetky deti a rodičov na 

KARNEVAL,

ktorý sa uskutoční dňa 9. februára 2019 od 15,00 hod. v Kultúrnom dome v Obsolovciach.

Všetci ste srdečne vítaní.


 
 

Oznam - ponuka dreveného odpaduVytlačiť
 

Obec Horné Obdokovce oznamuje očanom, že v rámci upratovacích prác zberného dvora ponúka občanom drevený odpad vhodný na kúrenie.

Drevený odpad pozostáva z kmeňov stromov, ktorý si môžu občania odviezť bezodplatne po dohode na Obecnom úrade Horné Obdokovce.


 
 

Poľovnícka zábava - pozvánkaVytlačiť
 

Poľovnícka zábava - pozvánka


 
 

Zbieranie odpaduVytlačiť
 

Vážení občania,

žiadame Vás o dôsledné separovanie komunálneho odpadu, aby sa znížilo jeho množstvo. Do komunálneho odpadu nepatria plastové obaly, kovové obaly, tetrapakové obaly, sklo, papier, šatstvo, drobný elektro- odpad, batérie.

Zvlášť prosíme obyvateľov bytoviek, aby sa zapájali do separovaného zberu, prišli si vyzdvihnúť vrecia, lebo podľa informácií zberovej spoločnosti sa vôbec nezapájajú do separovaného zberu a majú nadmerné množstvo komunálneho dopadu. V obci sa nachádzajú kontajnery na jednotlivé druhy separovaného odpadu – sklo, papier, plasty. Od apríla pribudnú kontajnery na kovové a tetrapakové obaly. Pravidelne sa vykonáva zber separovaných zložiek  z domácností. Šatstvo sa zbiera do kontajnerov pri budove obecného úradu a pri kultúrnom dome v Obsolovciach. Podobne aj použité kuchynské tuky a oleje môžete odovzdať na obecnom úrade v uzatvorených plastových nádobách.

Prosíme Vás, zapájate sa do separovaného zberu odpadov, ako aj triedenia komunálneho odpadu z domácností. Zníži sa množstvo skládkovaného odpadu. Nevytvárajte nelegálne skládky a neničte si svoje životné prostredie, a prispejete k jeho ochrane. 


 
 
Položky 1-5 z 21
ÚvodÚvodná stránka