Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Aktuálne oznamy

MUDr. Mancová - oznamVytlačiť
 

MUDr. Mancová oznamuje občanom, že v dňoch

od 17. septembra do 28. septembra 2018

nebude ordinovať v ambulancii všeobecného lekára pre deti a dorast.

 

V uvedených dňoch bude zastupovať MUDr. Patrícia Mihaliková, Topoľčany, Pribinova ul. - v budove zdravotnej poisťovne Dôvera.


 
 

Prerušenie distribúcie elektriny - ObsolovceVytlačiť
 

Západoslovenská distribučná, a. s. oznamuje občanom Obsoloviec, že z dôvodu plánovanej práce na zariadeniach distribučnej sústavby budú 

dňa 25. 09. 2018

v čase od 8,30 do 14,00 hod.

bez dodávky eletkriny ulice v Obsolovciach.

Viac informácií na priloženom obrázku.


 
 

Prícestná socha Vir Dolorum - oznamVytlačiť
 

Obec Horné Obdokovce ako správca národnej kultúrnej pamiatky - prícestnej sochy "Vir Dolorum" informuje, že za účelom vykonania výskumu a reštaurovania bude socha

dočasne premiestnená

do reštaurátorského ateliéru Mgr. art. Martina Mikuláša.


 
 

Zbieranie odpaduVytlačiť
 

Vážení občania,

žiadame Vás o dôsledné separovanie komunálneho odpadu, aby sa znížilo jeho množstvo. Do komunálneho odpadu nepatria plastové obaly, kovové obaly, tetrapakové obaly, sklo, papier, šatstvo, drobný elektro- odpad, batérie.

Zvlášť prosíme obyvateľov bytoviek, aby sa zapájali do separovaného zberu, prišli si vyzdvihnúť vrecia, lebo podľa informácií zberovej spoločnosti sa vôbec nezapájajú do separovaného zberu a majú nadmerné množstvo komunálneho dopadu. V obci sa nachádzajú kontajnery na jednotlivé druhy separovaného odpadu – sklo, papier, plasty. Od apríla pribudnú kontajnery na kovové a tetrapakové obaly. Pravidelne sa vykonáva zber separovaných zložiek  z domácností. Šatstvo sa zbiera do kontajnerov pri budove obecného úradu a pri kultúrnom dome v Obsolovciach. Podobne aj použité kuchynské tuky a oleje môžete odovzdať na obecnom úrade v uzatvorených plastových nádobách.

Prosíme Vás, zapájate sa do separovaného zberu odpadov, ako aj triedenia komunálneho odpadu z domácností. Zníži sa množstvo skládkovaného odpadu. Nevytvárajte nelegálne skládky a neničte si svoje životné prostredie, a prispejete k jeho ochrane. 


 
 
Položky 1-5 z 18

Úradná tabuľa

Pozvánka na 26. zasadnutie OZVytlačiť
 

Pozvánka na 26. zasadnutie Obecného zastupiteľstva v Horných Obdokovciach.

Súbor na stiahnutie pozvanka_26_OZ.pdf pozvanka_26_OZ.pdf (83.2 kB)

 
 
Položky 1-5 z 18
ÚvodÚvodná stránka